Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji” to pozycja, która pojawiła się na polskim rynku czytelniczym za sprawą Wydawnictwa Tu i teraz. Jej autor, Michael Newton, jest posiadaczem tytułu naukowego doktora i przed laty, na co dzień zajmował się, badaniem zagadnień technik regresji duchowej, hipnozy i doświadczeń ogólnie związanych z tematyką ludzkiej duszy.

NAUKOWA METODA BADANIA DUSZY. TECHNIKA REGRESJI DR NEWTON’A

Popularyzowane przez doktora techniki pracy nad własnym ciałem, spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony zwykłych osób zainteresowanych tą tematyką i profesjonalnych hipnoterapeutów. Dr Michael Newton jest autorem “Wędrówki dusz” i “Przeznaczenia dusz”, książek poruszających także zagadnienia związane z życiem po śmierci i będących częściami poprzedzającymi “Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji”. Ostatnia z wymienionych, zamyka cykl badawczy prowadzony przez naukowca przez lata jego praktyki, kiedy to sprawdził swoją technikę na około 7 tysiącach pacjentów.

CZY CIAŁO JEST DOWODEM NA ISTNIENIE DUSZY? OSIĄGANIE STANÓW POŚREDNICH

Metoda regresji hipnotycznej, w skrócie LBL od angielskiego Life Between Lifes, polega na wprowadzeniu osoby w stan głębokiej hipnozy w celu osiągnięcia przez pacjenta stanu nadświadomości. W efekcie dochodzi do połączenia się, dzięki posiadanemu przez nas ciału, z jaźnią duszy, wewnętrzną istotą przewodnią i zrozumieniem swojej nieśmiertelnej tożsamości. Główna zasada LBL, nie zaprzecza temu, że mogliśmy istnieć przed swoimi narodzinami i możemy także po czekającej nas śmierci. Wyniki badań autora oraz stworzona przez niego technika, posiadają wiarygodne potwierdzenie naukowe i wielu badaczy zgadza się z naukowcem, co do realnie wartościowych efektów, jakie można osiągnąć stosując rodzaj wymyślonej przez niego hipnozy.

GŁÓWNA LBL – ZASADA LIFE BETWEEN LIFES

Za sprawą wykonywanych przez siebie eksperymentów i doświadczeń, udało mu się zyskać rzeszę wiernych fanów, którym z pełnym zaangażowaniem, przekazuje zdobytą przez siebie wiedzę, na prowadzonych przez siebie zajęciach i wykładach. Czytając “Życie między wcieleniami” dowiemy się dokładnie, na czym polegają metody sesji regresji hipnotycznej, stosowane od wielu lat w The Newton Institute, które mogą doprowadzić nas do odkrycia tego, że także posiadamy życia pomiędzy wcieleniami i dzięki niekonwencjonalnym zasadom LBL, możemy do niego dotrzeć.

Książka - zdjęcie autorstwa freepik - pl.freepik.com