Wyjątkowa książka o równie wyjątkowym charakterze

Dr Michael Newton nie przestaje nas zaskakiwać. Swoim najnowszym dziełem zaskoczył nas wszystkich. Mowa o książce Życie między wcieleniami od TaniaKsiazka. Zaskoczył nas przede wszystkim swoim podejściem ekstremalnych do badań obszarów duchowych. Rzuca bowiem całkiem nowe światło na takie pytania jak: Skąd pochodzę? Czy też – kim jestem? Ten bardzo przełomowy przewodnik do hipnoterapii duchowe zastał napisany zarówno dla wszelkich praktyków hipnoterapii, jak i także rzeszy czytelników.

Książka ta ma wyjątkowy charakter, ponieważ stanowi testament zawodowy dr Michaela Newtona. Nie prowadzi już terapeutycznej działalności poświecił się całkowicie szkoleniom młodych i nowych hipnoterapeutów. Przekazuje im umiejętności oraz doświadczenia.

Obecnie około trzydzieści osób, które zostały przeszkolone przez dr Michaela Newtona, głównie w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie prowadzi regresje metody z identycznymi rezultatami. Nie tylko taki stan rzeczy odbiera zarzuty, że dr Michael Newton sam to wszystko sobie wymyślił, ale także w niezwykle szybkim tempie zwiększa się grupa osób, które pomyślnie przeszły taką regresję do kilkunastu tysięcy obecnych.

Do czego autor odnosi się w tej książce?

Autor w swojej nowej książce odnosi się do znaczenia dokładnego światopoglądu osoby, która przechodzi sesję regresji LBL. Wiele osób, które poszukuje swojej tożsamości oraz doświadczeń duchowych, napotyka przeróżne przeszkody w swoich własnych uprzedzeniach oraz poglądach. Co po niektóre osoby na przykład o korzeniach chrześcijańskich myślą, że istnieje życie po śmierci, ale nie trzeba być tak naprawdę wierzyć w reinkarnację, aby być kandydatem do doświadczenia regresji.

Każdy powinien mieć to na względzie. Tak naprawdę to warto wczytać się w tę książkę, aby znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania. Autor sam w sobie jest tak interesującą osobą, która zauważa takie kwestie, na które nigdy wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Podejmuje także tematy, które wydawały nam się trudne i nawet nie podejmowaliśmy dyskusji w tych tematach, ale mimo wszystko jesteśmy nimi zainteresowani. Być może brakowało nam takiego przewodnika, który nam wszystko wyjaśni od przysłowiowe “podszewki”. Jeśli pasujemy do opisanego profilu czytelnika, koniecznie powinniśmy zainteresować się także innymi dziełami tego autora. Naprawdę tytuły są bardzo bogate i na pewno się nimi zainteresujemy.

zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com