Chciałbyś poznać swoje wcześniejsze wcielenia? Odpowiedzieć sobie na pytania, jaki jest cel Twojej aktualnej ziemskiej wędrówki? Masz wiele pytań bez odpowiedzi na temat duszy? Koniecznie sięgnij po kolejną publikacje dr Michaela Newtona “Życie między wcieleniami“(https://www.taniaksiazka.pl/zycie-miedzy-wcieleniami-hipnoterapia-droga-do-duchowej-regresji-michael-newton-p-1452478.html) i odkryj swoje doświadczenia astralne z poprzednich wcieleń!

Niedawno wydana książka Michaela Newtona “Życie między wcieleniami” to niesamowicie interesująca pozycja! Wcześniejsze książki autora pochłonęły miliony czytelników! Znakomicie i rzetelnie napisana publikacja, która zachwyci każdego, kto pragnie odkryć swoje oblicza z poprzednich wcieleń!

Michael Newton urodził się 9 grudnia 1931 roku w Kalifornii. Jest światowej sławy doktorem uczącym o zastosowaniu technik duchowych regresji. Techniki te umożliwiają osobom, poddanym hipnozie, powrót do swoich wcześniejszych wcieleń. Ma tytuł doktora doradztwa personalnego oraz jest dyplomowanym hipnoterapeutą, prowadzącym własną praktykę. Jako pisarz, znany jest z takich bestsellerów, jak: “Wędrówka dusz” oraz “Przeznaczenie dusz”.

Książka “Życie między wcieleniami” prezentuje, w jaki sposób zastosować seans LBL od strony hipnoterapeuty. Autor opisuje, kto może wykonywać ten niełatwy i odpowiedzialny zawód, jakie rzeczy trzeba poświęcić, jakie trudności można napotkać, a także przedstawia osoby, które nie powinny wykonywać tego zawodu. Bardzo szeroko, rzetelnie i drobiazgowo opisuje przebieg seansów. Ukazuje również czytelnikowi, jakie są potrzeby jego klientów. Na koniec opowiada o zmianach, jakie zaszły po poddaniu się regresji duchowej. We wcześniejszych książkach dr Michael Newton skupiał się na pokazaniu, kim byli jego klienci we wcześniejszych wcieleniach. W najnowszej publikacji skupia się na ich odwiedzinach w zaświatach. Ponadto książka ma charakter metodologiczny, dlatego też zalecam zapoznanie się z wcześniejszymi pozycjami dr Newtona. Przeznaczona jest dla osób, które już nieco znają tematy przedstawiane przez autora książki.

Publikacja dr Michaela Newtona może początkowo wywołać w czytelniku dezorientację, bowiem są tam poruszane skomplikowane tematy na temat wędrówek dusz. Każda kolejna pozycja tego autora wzmaga coraz większą ciekawość i niezwykłą przyjemność z poznawania tajemniczego świata dusz!

Z całego serca polecam książkę “Życie między wcieleniami” wszystkim osobom, które są zainteresowane swoją duchowością i odkrywaniem tajemnic swoich poprzednich ziemskich wcieleń. Naprawdę warto! Nie pożałujecie, a zyskacie bardzo dużo!

Obraz freepik - pl.freepik.com